MediaTory 2013 – głosowanie ruszyło!


Studenci dziennikarstwa z 19 uczelni w całej Polsce już od dziś mogą wybrać laureatów w dziewięciu kategoriach w tegorocznej edycji MediaTorów. Do głosowania uprawnionych jest blisko 15 tysięcy studentów. Zwycięzców poznamy 7 grudnia w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.

Przez najbliższe dwa tygodnie studenci mogą głosować na dziennikarzy i ludzi mediów, których działalność w ubiegłym roku akademickim uznali za godną naśladowania. Studenci dziennikarstwa z 19 uczelni w Polsce będą mogli oddać głos na dziennikarzy nominowanych w ośmiu kategoriach: NawigaTOR, TORpeda, DetonaTOR, AkumulaTOR, ObserwaTOR, ProwokaTOR, InicjaTOR i ReformaTOR.

W każdej z kategorii znajduje się pięć nazwisk lub redakcji, które zostały wyłonione z propozycji nadsyłanych przez uczelnie partnerskie przez cały rok. Studenci wybiorą również swój AuTORytet – dziennikarza, od którego mogą uczyć się rzetelności, profesjonalizmu i najwyższych standardów. Na karcie do głosowania znajduje się 9 propozycji oraz puste miejsce, gdzie każdy z głosujących studentów może wpisać dowolne nazwisko swojego dziennikarskiego autorytetu. Nagroda przyznawana jest za całokształt pracy dziennikarskiej, a laureat zostanie ogłoszony już 26 listopada. Głosowanie potrwa do 20 października, a wszystkich zwycięzców poznamy 7 grudnia podczas uroczystej gali w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Sponsorami Głównymi Plebiscytu już po raz trzeci są Julian Kozankiewicz, Piotr Kempa i Tomasz Andryszczyk, po raz pierwszy do grona Sponsorów dołączyła firma Audioteka. Narzędzia wspomagające monitoring mediów udostępnia Instytut Monitorowania Mediów. Głównym Patronem Medialnym wydarzenia jest portal PRoto.pl.

Pełna lista nominowanych dostępna jest na http://www.mediatory.pl oraz http://www.facebook.com/MediaTory.

plakat_mediatory_glowny_mini plakat_mediatory_nominacje_mini

Reklamy

2 uwagi do wpisu “MediaTory 2013 – głosowanie ruszyło!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s